Akademi

Ekolojik Yaklaşım ve Sonuçlar

Aile Dizimi Akademisinin eğitimlerinin gerek yaklaşımı gerekse sonuçları "ekolojik"tir. Sadece yaptıran kişi değil aile sistemindeki yaşayan-yaşamayan tüm bireyler fayda görür ve şifalanır.

Koçluk yapma Fırsatı

Aile Dizimi Akademisi koçluk eğitimlerimizi tamamladığınızda siz de aile dizimi koçu olabilir, isterseniz Akademi'de, isterseniz de kendi çalışmalarınızı yapabilirsiniz.

Sertifikalar

"E-Devlet Onaylı" Aile Dizimi ve diğer kurslarımızda size özel hazırlanmış online sertifikalar eğitiminiz tamamlandığında teslim ediliyor.

Aile Dizimi Akademisi

 • Aile Dizimi Akademisi’nde eğitim, terapi ve meditasyon farkındalıkları iç içe geçen süreçler olarak deneyimlenmektedir.
 • Eğitimler terapilerle ve meditasyonlarla desteklenir ve terapiler de meditasyon ve eğitimlerle.
 • Aile Dizimi Akademisi’ndeki eğitimler ve terapileri ayrı ayrı modüller halinde alabilirsiniz.
 • Bireysel seanslar veren bir koç iseniz ve profesyonel seviyede para kazanmak amacıyla koçluk almak isterseniz sadece 1. Seviye Bireysel Koçluk Sertifika Eğitimini alabilirsiniz.
 • Sadece terapiler ilginizi çekiyorsa, amacınız iyileşmek ve gelişmek için deneyimler yaşamaksa o zaman Terapi Modülünü almanız gerekmektedir.
 • İster eğitimle başlayın, ister terapilerle, aldığınız her kısım diğeriyle birleştirilebilir ve Profesyonel Modüle katılmaya hak kazanabilirsiniz.
 • Akademimizde aldığınız tüm eğitimler modülerdir. O modülü tamamıyla kendi istediğiniz için ve amaç ve ilgi alanınıza göre alabilirsiniz.
 • Bir veya ikinci modülü tek başına alıp öğrenci olmamak sizin tercihinizdir.
 • Herhangi bir modülü ne zaman almış olursanız olun süresiz geçerlidir.
 • Sonradan hakkınızı öğrenci olmak üzere kullanabilirsiniz.
 • Terapi modülüne katılmadan önce muhakkak en az bir kez aile dizimi çalışmalarımıza katılmanızı öneriyoruz.

Modüller

Terapi Modülü

Aile Dizimi Akademisinin özelliği öğrencilerinin Aile Sistemini iyileştirmeden onları mezun etmemesidir. Terapi Modülü Eğitimin en hayati kısmıdır. İki yıla yayılan süreçte yüzlerce dizim çalışmasına katılarak sistemdeki pek çok olumsuz etki şifalanır ve iyileşir.

İnziva Kampları

Aile Dizimi Akademisi Terapi modülünün en önemli kısmı İnziva Kamplarıdır. 3 adet 3 gün/2 gece konaklamalı kamplarımızda çok yoğun ve etkisi ömür boyu sürecek deneyimler yaşanıyor. Bu kamplardan 3 adet yaparak modülün inziva kısmı tamamlanmaktadır.

Aile Dizimi Grup Çalışmaları

Terapi Modülünün en önemli bileşenlerinden birisi de Nişantaşı Merkezimizdeki Aile Dizimi çalışmalarına katılma hakkıdır. Terapi Modülüne kayıt olan öğrenciler Ayda en az 3 gün yapılan grup çalışmalarına katılabilir. Bu çalışmalarda rol alabilir

Aile Dizimi Eğitimi Terapi Modülü

-Modül 3 adet 3 günlük terapi inzivası ve 8 Günlük uzun terapi kampı içermektedir.

-İnzivalara tek tek katılarak tamamlayabilirsiniz. Fakat toplu olarak modülü alırsanız toplu ücret daha avantajlıdır. Öğrenci olarak başlamak istemezseniz bir tanesine terapi amaçlı katılabilirsiniz. Tavsiyemiz bir çalışmaya katılıp sonra karar vermeniz olacaktır. İlk çalışma ücretini avantajlı ücrete sayarak kalan miktarı ödeyip öğrenci olabilirsiniz. Bu sadece bir kampa katılımdan sonra yapılabilecek bir seçenektir.

-Aile Sisteminizde ve ilişkilerinizde köklü iyileşmeler. Pek çok çözülemez gibi görünen sorunun çözümlere kavuşması mümkün olmaktadır.

-Geçmişle, Atalarla olan bağların güçlenmesi, yeniden oluşturulması.

-Aile Dizimi deneyiminde derinleşme ve içselleştirme süreci.

-Bu modül iyileşmek isteyen herkese açıktır, katılmak için öğrenci olmak zorunda değilsiniz. Bunu modül olarak da tek tek kamp katılımları olarak da alabilirsiniz eğer öğrenci değilseniz

Aile Dizimi Profesyonel Modül

-Aile Dizimi Yöntemi eğitimleri. Bu eğitimle Aile Dizimi yöntemini öğrencilerimize uygulamalı olarak öğretiyoruz. Eğitim kampımızda, hem terapi görmeye hem de eğitim almaya devam ediyorsunuz.

-Eğitim kampı tamamlandıktan sonra da tüm seviyelerdeki eğitim kamplarını asistan olarak tekrar etmeyi kapsar.

-Her seviyedeki eğitim tarihleri aynı zamanda asistanlık eğitim tarihleridir. Ancak yeni kaydolacağınız için Önümüzdeki sene yapılacak eğitim tarihleri asistanlık tarihleri olacaktır. Küçük bir kısmını teşkil etmektedir.

-Asistanlık sürecinde yapılan aile dizimi çalışmalarını profesyonel gözle yeniden değerlendirme fırsatınız olacaktır. Ayrıca asistanlara özel uygulamalar, pratikler ve özel eğitimler de yapılmaktadır.

-Bu eğitimden evvel en az 3 adet 3 günlük İnziva kamplarımızı ya da bir tane 8 günlük uzun kampımızı ve Koçluk Eğitimi (1. Seviye) tamamlamış olmanız gerekmektedir. (Eksik kalan kampları sonraki dönemde tamamlamanız mümkün olabilir.)

– Kamp Eğitimi konaklamalı olarak sonbahar başında güneyde, genellikle sıcak mevsimde yapılmaktadır ve tatil yapma fırsatı da sunulmaktadır.

-Bu eğitim seviyesini sadece 1. ve 2. Seviyenin minimum kamplarını  alan kişiler katılabilir.

Her Zaman Her Yerden Erişim

Bireysel Aile Dizimi Koçluk Eğitim Modülü eğitimlerimiz online verilmektedir. Bu modüldeki Aile Enerjileri Yöntem eğitimi canlı eğitimler olarak uzaktan verilmektedir. Diğer Aile Dizimi Seminerlerimizin videolarını kendi arzu ettiğiniz zaman ve koşullarda izleyip modülü tamamlama tarihlerinden önce tamamlayabilirsiniz.

Aile Enerjileri Yöntemi

Bu Modüle dahil olan eğitimlerimizin hepsi uzaktan eğitim modeliyle yapılmaktadır. Toplam 10 adet kayıtlı online seminerden ve canlı Aile Enerjileri Yöntemi eğitimlerinden oluşmaktadır. Modül tamamlandığında Aile Enerjileri Yöntemi uygulayarak Bireysel Aile Dizimi Seansları verebilir hale gelirsiniz

Bu Modülü Tamamlayıp Profesyonel Koç Olun

Bu Modül kendi içinde bir eğitimdir ve E-Devlet onaylı Sertifika verilmektedir. Bu Modülü tamamladıktan sonra Terapi Modülü ve Profesyonel Seviye Modüllerini almak üzere eğitiminizi devam ederken bireysel aile dizimi seansları vererek eğitiminizin kalan kısmını finanse edecek olanakları yaratabilirsiniz.

Bireysel Aile Dizimi Koçluk Eğitimi

-Eğitimi tamamlayan öğrencilere “E-DEVLET KAYITLI” Aile Enerjisi Koçluk Sertifikası verilmektedir.

-Aile Dizimini kendinize ve danışanlarınıza uygulamanın en pratik ve kolay yolu. Eğitimin canlı uzaktan kısmı toplam altı eğitim içermektedir. 

-Eğitime iki tam günlük bir gece konaklamalı kamp eğitimi dahildir

-Aile Dizimi Seminer Paketi bu eğitime dahildir.

-Sertifikanızla bireysel Aile Dizimi Seansları verebilirsiniz ve hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz. Hatta kazandığınız paralarla 2 yıllık Aile Dizimi Eğitiminizi finanse edebilirsiniz. 

-Arzu ederseniz sadece bu modülü tamamlayarak profesyonel aile dizimi bireysel seansları verebilirsiniz. eğitimin devamını tamamlama zorunluluğu yoktur.

 -Bu eğitimleri kendi hızınızla asistanlık eğitiminizden evvel tamamlamış olmanız gerekmektedir.

-EFT eğitimi  bu eğitime dahildir.