Derya Deniz

Reiki Master Derya Deniz

Yirmi yıllık kurumsal çalışma sürecimde ortaya çıkan fiziksel rahatsızlıklarımı,  bitmeyeceğine inandığım sorunlarımı çözmek ve aslen dengemi bulabilmek adına başladığım mistik şifa yolculuğumda; çeşitli ekollerin şifa uygulamalarını deneyimledim.

Onbeş yıldır devam eden ve bana şahane kapılar açan yoluma; son dört yıldır eğitmen, yedi yıldır da uygulayıcı olarak danışanlarımla devam ediyorum.

Hindistan’ın Pune şehrindeki Osho Multiversity’de ve Türkiye’ de Koray Arham Mincinözlü ile Primal Therapy, Tantra ve Diamond Breath, Sufi zikirleri, Transformal Nefes gibi pek çok workshop ve ruhsal çalışmaya katıldım. Eş zamanlı olarak Tuna Tüner ile Kuantum Drama Koçluğu, Judith Malika Liberman ile Masal Anlatıcılığı ve Sarah Simon ileUsui Reiki Master Öğretmen eğitimlerini tamamladım.

Plaza hayatıma 2015 yılının sonunda tamamen nokta koyup; Yıldız Üniversitesi pedagojik formasyonuma, Marmara Üniversitesi Eğiticinin Eğitimi sertifikasını, Vernon Frost ile Labirent deneyimini, ODTÜ Sem Psikanalize Giriş 1&2 (Lacanyen psikanalitik yaklaşım), Psk. Dan. Erdoğan Sangeet Şemsiyeci ile Aile Enerjileri ve Dr. Ersal Salih Işık ile Neo Rezonans eğitimlerini  ekledim.

İçinde pek çok ruhsal çalışma tekniğini barındıran çeşitli kişisel dönüşüm etkinlikleri düzenliyor, yetişkin ve çocuk Reiki eğitimleri veriyorum. Bireysel çalışmalarıma ise yine ilk günkü inanç ve aşk ile devam ediyor, benden talepte bulunanlara kendi mucizelerine ve şifalarına uyanmaları için hizmet ediyorum.

Ama bu arada kendimin de peşini bırakmıyorum. Yaşam boyu en hayırlısında kalmak, dengede ve merkezimde olabilmek adına keyifle, kolaylıkla çalışacak ve bu yolda dilimin döndüğünce, enerjim el verdiğince, Allah’ın izniyle devam edeceğim.

derya deniz
Bu web sitesi çerezleri kullanır ve tarama deneyiminizi geliştirmek için kişisel verilerinizi ister.