Psk. Dan. Erdoğan ŞEMSİYECİ

ODTÜ Psikolojik Danışmanlık Bölümü mezunudur.

1994 yılında üniversiteden mezun olmuştur. O yıllardan beri OSHO meditasyon çalışmaları, grup çalışmaları ve terapiler yapmakta ve insanlarla bu yöntemleri paylaşmaktadır.

Aile Dizimi ile 2001 yılında Hindistan, Pune’da tanışmıştır. Yayıncılığa ağırlık verdiği birkaç yıldan sonra, İspanya’da 2008 ve 2009 yıllarında Svagito Liebermaster’dan OSHO Aile Dizimi eğitimlerini almıştır. Pek çok kez Svagito’nun çalışmalarında ve eğitimlerinde asistanlık yapmıştır.

Aile Dizimi dışında OSHO Elmas Nefes eğitimlerini de bu tekniğin yaratıcısı olan hocası Devapath’tan 2004 ve 2005 yıllarında Yunanistan’da alarak tamamlamıştır.

2010 yılından itibaren kendi çalışmalarını insanlarla paylaşmaktadır. 2020 itibarıyla 1500’ün üzerinde Aile Dizimi seansı yapmıştır. 300’ün üzerinde Aile Dizimi grup çalışması düzenlemiştir.

Yüzlerce online seminer vermiş, yüzlerce online seans ile Türkiye ve dünyada çeşitli insanlarla Aile Dizimi Çalışmaları ve Eğitimleri vermiştir.

Psikolojik Danışmanlığın yanı sıra, 15 yıldır Nefes çalışmaları, 2010 yılından beri Aile Dizimi çalışmalarını insanlarla paylaşmaktadır.

Aile Dizimi Akademisi’nde öğrenciler yetiştirmektedir. 50’den fazla mezun vermiş ve halen yüzlerce öğrencisine eğitimler vermektedir.

“Buda mısın Budala mı?” Adında kitap yazmış ve 18 Kitap çevirmiştir.

erdoğan şemsiyeci
Bu web sitesi çerezleri kullanır ve tarama deneyiminizi geliştirmek için kişisel verilerinizi ister.