Eğitmenlerimiz

Psk. Dan. Erdoğan Şemsiyeci

ODTÜ Psikolojik Danışmanlık Bölümü 1994 yılı mezunudur.

O yıllardan beri Psikolojik Danışmanlığın yanı sıra OSHO meditasyon çalışmaları, grup çalışmaları ve terapiler yapmaktadır.

2005’den beri Nefes koçluğu, 2016’dan beri Aile Dizimi Uygulayıcılık ve 2018′ den beri de Aile Enerjileri Koçluk Eğitimleri vermektedir.

Aile Dizimi ile 2001 yılında Hindistan, Pune’da tanışmıştır. Yayıncılığa ağırlık verdiği birkaç yıldan sonra, İspanya’da 2008 ve 2009 yıllarında Svagito Liebermaster’dan OSHO Aile Dizimi eğitimlerini almıştır. Pek çok kez Svagito’nun çalışmalarında ve eğitimlerinde asistanlık yapmıştır.

2010 yılından bu yana Aile Dizimi yapmaktadır. 2020 yılı itibariyle 1500’ün üzerinde Aile Dizimi seansı yapmıştır. 200’ün üzerinde Aile Dizimi grup çalışması düzenlemiştir.

Aile Dizimi dışında OSHO Elmas Nefes eğitimlerini de bu tekniğin yaratıcısı olan hocası Devapath’tan 2004 ve 2005 yıllarında Yunanistan’da alarak tamamlamıştır.

“Buda mısın Budala mı?” Adında kitap yazmış ve 18 Kitap çevirmiştir.

Derya Deniz Şemsiyeci

Eğitmenimiz; doğu kökenli bazı kadim şifa tekniklerini sentezleyerek tasarladığı, ruhsal ve bedensel düzeyde pozitif dönüşüm ve gelişim sağlayan, dört günlük bireysel çalışması ile bilinmektedir.

Ayrıca çocuk ve yetişkin Reiki Eğitimleri, Gruplar için Masal Terapi vermekte, Şamanik ve Osho çalışmalarını içeren inziva kampları düzenlemektedir.

2005 yılından beri devam eden mistik şifa yolculuğuna; 2008 yılından bu yana uygulayıcı, 2016 yılından itibaren de eğitmen olarak devam etmektedir.

Hindistan’ın Pune şehrindeki Osho Multiversity’de, Amerika ve Türkiye’ de Primal Therapy, Tantra ve Diamond Breath, Sufi zikirleri, Primordial Meditasyon, Transformal Nefes gibi pek çok workshop ve ruhsal çalışmaya katılmıştır. Eş zamanlı olarak Kuantum Drama Koçluğu, Masal Anlatıcılığı ve Usui Reiki Master Öğretmen eğitimlerini tamamlamıştır.

Yıldız Üniversitesi Pedagojik Formasyon, Marmara Üniversitesi Eğiticinin Eğitimi, Vernon Frost ile Labirent deneyimi, ODTÜ Sem Psikanalize Giriş 1&2 (Lacanyen psikanalitik yaklaşım), Aile Enerjileri, Aile Dizimi, Astroloji ve Neo Rezonans uzmanlık eğitimleri mevcuttur.

Eğitmenlerimizin Etkinlik Takvimi