İlişki Dizimi ve Dişi Kamp

DİŞİ KAMP

15-17 TEMMUZ 2022

Doğa Club Şile-İstanbul

Derya Deniz Şemsiyeci & Erdoğan Şemsiyeci

Kayıt için: 0545 920 74 50

dişi kamp

KATILIMCI YORUMLARI:

“Bütün yüklerden özgürleşmenin, bütün yargılardan arınmanın, adeta bir “Yeniden Doğum”un tezahürü…. İnanılmaz mucizelere tanıklık ettik, deneyimledik. Ancak asıl mucizelerin kamptan sonra gerçekleşeceğinden habersizdik☺️ özümüze varmayı hedeflediğimiz yolda bu kamp öyle güzel anahtarlar verdi ki; hızla yol almaya devam!!!
Ve pek tabii bunda başrolü oynayan muhteşem kadın @deryadeniz_iyiyasammerkezi 😍😍 ve kıymetli hocamız @erdogansemsiyeci ye teşekkür etmeden geçmek olmazdı. Varlığınıza ve yolumuzda eşiliğinize şükranla🙇🏻‍♀️🙏🏻🍀🌼🌈☀️🤩❤️🎈”

“Hakikat yoluna doğru deneyimlenebilecek eşsiz bir yolculuk.Kesinlikle tavsiye olunur 🙌”

“Dişilik üzerine öğretici ve keyifli bir çalışma oldu. Erdoğan Hocamız ile dişilik parçaları üzerine aile dizimi ve Derya Hocamız ile dişiliğin tüm güzelliklerinin ve şifasının harmanlandığı tavsiye edeceğim harika bir yolculuktu”

“Bir kadının kendine vereceği çok kıymetli deneyimler farkındalıkla bu alanı açan sevgili derya hocam ve Erdoğan hocama minnettarım aşk olsun ❤️”

Dişi Kamplarımız;

✨Kadınlığın, dişiliğin, anneliğin, içimizdeki kız çocuğunun yaşadığı tüm travmatik evreleri yetişkin kimliğin gözünden izler.

✨Kadın atalardan, anne kız ilişkisinden alınması gerekene odaklanır.

✨Ruhun, beden ile ilişkisine ışık tutar.

✨Kişiliğin, dişiliğe etkisi ile yüzleştirip, mucizevî dönüşümlere kapı açar.

Tüm çalışmalar; çeşitli kadim şifa tekniklerini içerir.

Hedeflenen sonuç; süregelen hayatımızda:

✨Aslen farkında olmadığımız yüksek potansiyelimizin açığa çıkması

✨Kendimiz ve bütün için en hayırlı olanı fark edip, hayallerimiz için harekete geçebilmek

✨Kalbin yolunu aydınlatarak, gerçek AŞK’a yürüyebilme cesaretine sahip olmak

✨Adam gibi değil KADIN gibi, tam bir DİŞİ olarak varlığımızı ortaya koyabilmektir.

15-17 Temmuz’da tekrar beraberiz❤️

Kayıt için: 0545 920 74 50


AŞK YOLU

İLİŞKİLER İNZİVASI

24-26 AĞUSTOS 2022

Derya Deniz Şemsiyeci & Erdoğan Şemsiyeci

Aile Dizimi, Elmas Nefes, Teori ve Meditasyon çalışmalarından oluşan atölyelerimiz ile kendinizi geliştirebilir ve dönüştürebilirsiniz…

İlişkiler üzerine yaptığımız bu atölyemizi Psk. Dan. Erdoğan Şemsiyeci ve Derya Deniz Şemsiyeci birlikte düzenlemektedir.

Atölye çalışmasında ilişkileri etkileyen temel dinamikler konusunda dizim çalışmaları yapılmaktadır. İlişkiyi oluşturan dinamikler anlaşılmadan ve çözülmeden kurulan ve yaşanmış tüm ilişkiler bilinçsizce geçmiş deneyimler tarafından belirlenmeye devam edecektir. Bunu aşmanın yolu aile tarihinden ve geçmiş ilişkilerden kaynaklanan geçmişin yüklerini bırakmaktan geçmektedir. Psk. Dan. Erdoğan Şemsiyeci engin deneyimiyle Aile Dizimi çalışmaları ve Elmas Nefes seanslarıyla geçmişten kaynaklanan olumsuz etkileri anlamamıza destek olmaktadır.

Derya Deniz Şemsiyeci konusunda almış olduğu eğitimler ve deneyimleriyle teorik bilgileri meditasyonlarla harmanlayarak ufkunuzu açıyor ve duygularınızla bağ kurarak bilinçli ilişkiler yaşamanız konusunda sizlere kapılar aralıyor…

Yaşamınızda derin farkındalıklar, değişimler ve dönüşümler yaratan çalışmalarımıza kadınlar ve erkekler isterlerse eşleriyle isterlerse de tek başına katılabilir.

Herhangi bir önkoşul bulunmamaktadır.

Kayıt ve bilgi için bizi arayın: 0545 920 74 50

Bu web sitesi çerezleri kullanır ve tarama deneyiminizi geliştirmek için kişisel verilerinizi ister.